Operátor výroby – Line Leader

Operátor výroby - Line Leader

Práce na výrobních zařízeních a linkách – elektrovýroba.

Náplň Vaší práce:

  • kontrola a finalizace výrobků
  • koordinace a podpora výrobních činností
  • kontrola uvolňování výrobních procesů
  • kontrola dodržování pravidel a plnění indikátorů
  • spolupráce s ostatními odděleními na řešení problémů

Naše požadavky:

  • manuální zručnost, dobrý zrak
  • zkušenosti z oboru elektrotechniky výhodou
  • zkušenosti s pájením výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • práce v čistém a bezpečném prostředí
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a další poukázky
  • příspěvek na dopravu
  • bonusy za kvalitu a efektivitu
  • třísměnný provoz
  • možnost karierního růstu
  • nástup IHNED

Proč pracovat u nás?

Čisté a tiché prostředí

U nás nenajdeš žádný prach,
pot ani nebudeš mít mozoly.

Pravidelné navyšování mzdy

Pravidelně hodnotíme tvojí práci
a situaci na trhu.

Bonusový systém

Bonusy za kvalitu, docházku
a efektivitu jsou ve tvých rukách.

Kdo se o vás postará:

Kristýna Minářová

+420 603 820 291

kristyna.minarova@global-imi.com

Proces výběrového řízení

Zajímá Tě práce ve výrobě? V našem tréninkovém centru jsme si připravili ukázku, kde Ti Kristýna a tým trenérů nechají nahlédnout pod pokličku a seznámí Tě s pozicí.

Jak se stát jedním z nás?

1

Kontaktuj nás emailem, telefonem nebo osobně

2

Pozveme Tě na konkrétní den

3

Vyzkoušíš si práci – otestujeme Tě hrou.
Máš rád LEGO?

4

Dozvíš se, jak to dopadlo

5

Osobně se setkáme

6

Nastupuješ, vítej mezi námi!

Benefity, které Ti můžeme nabídnout navíc ve formě vzdělávání nebo aktivit v okolí IMI.

Vzdělávání:

  • Systém odborného zaškolení
  • Onboarding pro nováčky
  • Trénink pro práci ve výrobě
  • Široká nabídka školení (interní i externí)

Aktivity a ostatní benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Práce v mezinárodních týmech
  • Inspirativní a mladý kolektiv
  • Sdílení Best Practices se zahraničními pobočkami
  • Žádná ranní dopravní špička
  • Bolevák a Kameňák ke koupání
  • Bowling a fitness za rohem
  • Cyklistická a turistická trasa z Plzně
  • Restaurace v okolí firmy s výbornou mezinárodní kuchyní

Další otevřené pozice, které nabízíme

  • Test Engineer

    Test Engineer Inženýr testovacích zařízení je zodpovědný za správné nastavení a bezproblémový provoz testovacích zařízení pro průmyslovou elektroniku. Náplň Vaší práce: údržba, opravy, kontrola a inovace HW […]

  • Group Leader / Předák – noční směna

    Group Leader/ Předák - noční směna Jako „Group Leader / Předák – noční směna“ budete zodpovědný/á zejména za administrativní podporu mistra v rámci plánování výroby, plánování zaměstnanců […]

  • LEAN specialista

    LEAN specialista Vytváří funkční systém v oblasti zlepšování procesů a štíhlé výroby Náplň Vaší práce: aktivně vyhledávat příležitosti ke zlepšování, provádět analýzy dat, vést projekty optimalizovat […]

Nevyhovuje Ti žádná z nabízených pozic?